İstatistikler
Toplam Driver : 1492
Benzer Siteler

Avast Bedava Antivirüs Programı 20

Sürüm: 20
Boyut: 55MB
Avast
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Dil: Türkçe
Kategori: Yardımcı Programlar » Antivirüs
Güncelleme: 01.01.2021
açıklama Program Açıklaması :


Avastın ev kullanıcıları için sunduğu bedava antivirüs yazılımıdır.

Kurulum işlemini yaptıktan sonra ücretsiz antivirüs kullanımına başlamak için http://www.avast.com/tur/home-registration.php adresinden kayıt olup, ücretsiz email adresinize gönderilecek olan lisans numarasını programa girmeniz gerekmektedir.
Ücretsiz lisans numarasını girmezseniz, program 60 gün sonunda devre dışı kalır.

Avast sitesinden alıntı:
avast! antivirus Home Edition ev kullanıcıları için Bedava antivirüs ürünüdür. Bu ürün yalnızca ticari amaçlı olmayan ev kullanıcılarına özel olarak BEDAVADIR. Ev kullanıcısı değilseniz ve/veya bilgisayarınızı iş için kullanıyorsanız lütfen daha fazla veri güvenliği için size sunmuş olduğumuz avast! Professional ürünlerimizi deneyiniz.


Etiketler: ucretsiz antivirus - bedava antivirus - avast indir -

Yorumlar

Yorum Yazın
Ben bu proramı 3 senedir kullanmatım ve gayet memnunu. Hiçbir şikayetim yok.Aksine herkese tavsiye ederim. 3 senedir bilgisayarımda virüslerden kaynaklanan hiçbir sorun oluşmadı.

Yazan: | Tarih: 2011-10-16 23:47:19

Editörün Seçimi
Samsung Usb Driver
Samsung cep telefonlarının usb driver kurulum yazılımıdır. Samsung Usb Driver kullanarak cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında usb bağlantısı kurabilirsiniz. Samsung Android Usb Driver ve Samsung Usb Driver For Mobile Phones yazılımıdır....Devamı
 

Gizlilik

En güncel driver dosyaları