İstatistikler
Toplam Driver : 1492
Benzer Siteler

ComboFix 3.2

Sürüm: 3.2
Boyut: 5 MB
Bleeping Computer
İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Dil: İngilizce
Kategori: Yardımcı Programlar » Güvenlik
Güncelleme: 22.02.2014
açıklama Program Açıklaması :


Bir çok popüler antivirüs programının çare bulamadığı amvo.exe isimli virüsü temizlemek için kullanılan bir Malware programıdır.

Programı kullanmadan önce internet üzerinden kullanımı konusunda detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Bu programı sadece deneyimli kullanıcılar kullanmalıdır.
Kullandığınız antivirüs programı, combofix için virüs uyarısı verebilir. Programda herhangi bir virüs olmamasına rağmen, özellikle deneyimsiz kullanıcılar için oldukça risklidir.

Combofixin Kullanılışı:

ComboFixi masaüstüne indirin, içindeki dosyayı çalıştırın (Vista ve Windows 7 kullanıcıları programın üzerine sağ tuş ile tıkladıktan sonra Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğini kullanmalıdır).

Eğer bilgisayarınız Güvenli Kip de değilse aktif olan tüm güvenlik yazılımlarını ve pencereleri kapatın. Karşınıza çıkan yönergelere Yes/Evet tıklayarak ilerleyin, hızlı bir taramadan sonra ComboFix gerekeni yapacak ve sonuçlarını C: içerisine attığı bir log dosyasında size bildirecektir.


Etiketler: combofix indir - amvo.exe -

Yorumlar

Yorum Yazın Yorum yapılmamış.
Editörün Seçimi
Samsung Usb Driver
Samsung cep telefonlarının usb driver kurulum yazılımıdır. Samsung Usb Driver kullanarak cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında usb bağlantısı kurabilirsiniz. Samsung Android Usb Driver ve Samsung Usb Driver For Mobile Phones yazılımıdır....Devamı
 

Gizlilik

En güncel driver dosyaları